EscapeMta_v1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enrique Jessie - Adminsegéd jelentkezés

3 posters

Go down

Enrique Jessie - Adminsegéd jelentkezés Empty Enrique Jessie - Adminsegéd jelentkezés

Témanyitás by Enrique Jessie Hétf. Jan. 23, 2017 7:21 pm

1.Hány éves vagy ? 13 éves vagyok, hamarosan 14.
2.Magadról(IC 7-8 mondat) Nem rég költöztem ebbe a csodás városba. A szüleim Palominoban neveltek föl míg eljött az idő, hogy 17 éves koromban ott sheriffnek álljak. Most jelenleg 25 éves vagyok és itt irányítom a rendőrséget a városban. Apámtól tanultam, mert ő volt előttem a vezető. Pár éve kijártam a rendőrakadémiát kitűnőre.
3.Magadról(OOC 4-5 mondat) Üdvözlöm a kedves olvasókat. Nekem Tamás az igazi nevem. Jelenleg Pesten élek 1 kisvárosban a szeretett házamban. A számítógépezésen kívül olvasni és kutyát gondozni szoktam. Napi aktivitásom kb. 4-5 óra.
4.Szerinted mi egy adminsegéd feladata ?(3-4 mondat) Az, hogy az adminoknak segítsen. A playerekben segítsen kisebb gondokban. Tanuljon a nagyobb adminoktól.
5.Voltál bannnolva ? Ha igen miért ? És mennyi időre ? Nem voltam.
6.Voltál jail-ben ? Ha igen miért ? És mennyi időre ? Nem voltam.
7.Csapatmunkáhóz való hozzáállásod ! Igazából én szeretek csapatmunkában dolgozni, mivel akkor többre és gyorsabban jutunk a munkánk gyümölcséhez.
8.Miért pont téged válasszunk ? (Pár mondatban.) Azért, mert én tapasztalt vagyok a dologban és már régóta van ebben gyakorlatom. Aktív vagyok.
9.Miért jelentkezel adminnak ? Azért, mert szeretnék segíteni játékostársaimnak.
10.Mondj magadról 3 pozitív és 3 negatív dolgot ! Pozitív: Könnyen tanulok, kedves vagyok, segítőkész vagyok. Negatív: Könnyen fel tudom magam idegesíteni, néha túl sokat beszélek és néha túl kedves vagyok.
11.TS/RP szabályzat teljes tudása ! Megvan.
12.Kérdés ? Elkezd PM-ben egy ember floodolni vagy pl.szidni,te erre mitcsinálsz ? Kikickelem flood indokkal.
13.Kérdés ? Rád dob egy PM-et egy ember,hogy Szia,bebuggolt a kocsim és TK lett.Te erre mitcsinálsz ? Szólok neki, hogy képpel/loggal bizonyítsa és akkor megfixelem.
14.Mi a szerveren a neved ? Enrique Jessie.
15.Egy 10-es skálán mennyire értékeled jeletnkezésed ? 8-asra.

Enrique Jessie
Újonc

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2017. Jan. 23.

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Enrique Jessie - Adminsegéd jelentkezés Empty Re: Enrique Jessie - Adminsegéd jelentkezés

Témanyitás by Bálint Hétf. Jan. 23, 2017 9:57 pm

Hello ! Jó lap lett ! Elfogadva ! Várunk a TS meghallgatáson !Zárom helyezem !
Szerdán délután 5 kor lesz a meghallgatás !
Bálint
Bálint
Rendszergazda

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2017. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

Enrique Jessie - Adminsegéd jelentkezés Empty Re: Enrique Jessie - Adminsegéd jelentkezés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.