EscapeMta_v1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AS-Nek jelentkezni

2 posters

Go down

AS-Nek jelentkezni  Empty AS-Nek jelentkezni

Témanyitás by pomguy Szer. Jan. 25, 2017 6:12 pm

Sziasztok ebbe a kis levélbe szeretnék jelentkezni Adminnak a szerveren!

1.Kérdés=Hány éves vagy ?

14 éves vagyok  (csak plussz egy kis infó 4 hónap múlva leszek 15  Very Happy)

2.kérdés=Az IC személyedről 7-8 mondatot!

Egy kis városban születtem, egy kis kunyhóban sosem volt jó gyerek korom Apám iszákos volt Anyám meg mindig valahol bulizott valakivel. Ennek következményeiből egy nap úgy döntöttem, hogy megszökök és szerencsét próbálok hisz úgyse lehet rosszabb ennél a helyzetem. De sajnos kiderült, hogy mégis rosszabb lehet egyszer egy estén egy sikátor közelében járkáltam valami ennivaló reményében azt gondoltam hátha benéztem a sikátorba a sikátor végében egy nagy rács állt az mellet jó nagy szemetes kukák, elkezdtem egyre beljebb sétálni de hirtelen a szemetes mögül két magas erős pasi nekem rohantak az egyik lefogott a másik addig vert amíg el nem ájúltam. Amikor felébredtem annyit láttam hogy nincs rajtam se ruha se semmi elvették a maradék kis pénzem is szóval konkrétan semmim nem maradt. Amikor elkezdtem a sikátórból kifele sétálni egy rendőr aútó hajtott be az utca végén megragadtam a pillanatot a torkom szakattából ordítottam hogy "Segítség, jöjjenek ide!!" az isten szerencséjére meghallották valahogy és oda jöttek gyorsan. Első kérdésük az volt,hogy miért vagyok meztelen bevittek az őrsre és szereztek nekem ruhát. Bent kihalgattak hogy mitőrtént, és persze mindent elmondtam nekik amit tudtam mert borzasztó hálás vagyok hogy segítettek. Ez után rájöttem hogy semmi esélyem legális úton pénzt szerezni, így  akkor döntöttem el hogy belevágok az élet sötét oldalába. Első üzletem egy Colt-45 eladása volt amivel elég nagy összeget nyertem mert egy kis hazugságot belecsempészve többért adtam el mint amennyiért kellet volna. Ebből megvolt az a pénz ami megadta a kezdő löketet a feltöréshez innentől már tudhatjátok, hogy mitőrtént elkezdtem egyre nagyobb üzletekkel foglalkozni volt amikor már naygobb csoportoknak adtam el kis pisztolyt de volt amikor már gépfegyverrel is üzleteltem. Ezután egy kisebb csoport felkért a vezetésükre  mert nekik nem voltak forrásaik a fegyver szerzésre nekem meg elég sokk volt. Így elösszőr egy kisebb banda vezére lettem, ezt követően mér kisebb rablásokkal is foglalkoztunk amíből elég sok pénz jött be egy nap nagyobbra vágytam és kiléptem a bandámból majd felkerestem egy nagyobb csoportot és beléptem oda kisseb nagyobb nehézségekkel. (Maffiába) Innentől már csak a nagyobb üzletekre mentem majd a csoportommal már nagyobb rablásokra is mentünk amiből már kimondhatom meglehetett élni. Eggyenlőre nem buktam le és remélem nem is fogok.


3.Kérdés= Az IRL Énedről 4-5 mondtat

14 éves vagyok egy kis városban lakok. Az iskolámban nem én vagyok a legjobb tanuló inkább úgy fogalmaznék megfelelő a teljesítményem Very Happy
Nagyon szeretek mozogni, sportolni ennek a következménye hogy vizilabdára járok mindennap (Mivel vizilabdázok ami nem egy szerény sport bekel vallanom ha valaki nyomós okot ad rá kitudok eléggé akadni szóval ezért lett ez a sport nekem a tökéletes mert kielégíthetem az erőszakomat)
Igazából különös dolgaim nincsenek az életben én most csak ennyit tudok fel idézni Very Happy


4.Kérdés= Szerinted mi egy Admin segéd feladata?

Igazából szerintem egy AS feladata az hogy az Adminnak segítsen a munkájában elősször is. Az As reconnolja az embereket és kisebb problémákat old meg mivel a nagyobb Adminoknak fontosabb feladataik is vannak így az AS abban segít hogy kiszűri a nonos játékosokat ő csak szól egy nagyobb Adminnak az berakja börtönbe és így a nagyobb adminnak ezzel nem kell töbebbet foglalkoznia és így több ideje marad a fontosabb ügyekre is.

5.Kérdés=Voltál már bannolva?

Nem nem voltam és úgy tervezem hogy nem is leszek Very Happy

6.Kérdés= Voltál jail-ben ? Ha igen miért ? És mennyi időre ?

Igazából egyszer voltam JAilban de az is IC jail volt 50-percre REM RUM miatt (Rendőr üldözéses szitu volt)
De ezen kívűl OOC Jailba még nem voltam.



7.Kérdés= Csapatmunkához való hozzáállásod

Hát mivel én egy csapat sportott űzök van benne tapasztalatom próbálok oda figyelni a mások igényire és próbálok oda figyelni a másikra. Én amikor megkérnek valamire megpróbálom a legrövidebb idő alatt teljesíteni azt és általában sikerül is (:
Szóval nekem a csapat munka az életemben egy alap dolog.


8.Kérdés= Miért pont téged válasszunk ?

Ennek igazából semmi különleges oka nincs én csak azért jelentkezek mert szeretnék segíteni a játékosok problémáiban.
Meg már voltam több szerveren is Admin sőt nagyobb Admin is (FőAdmin). ÉS szerintem nem végeztem rosszúl a munkám de ezzel nem akarok most itt hencegni én egyszerűen szeretem ezt csinálni és szeretnék bekerűlni a csapatba!


9.Kérdés= Miért jelentkezel adminnak?

Mint amit az előző kérdésben leírtam azért szeretnék Adminnak jelentkezni, hogy más embereknek tudjak segíteni a problémájukban vagy a megvitatásra váró feladatokat megoldjam.

10.Kérdés= Mondj magadról 3 pozitív és 3 negatív dolgot

3 pozitív dolog magamról az igazából a kötelesség tudat, szorgalmasság és barátságos
3 negatív dolog róllam az az lenne amit már valamelyik kérdésbe megírtam hogy néha könnyen fel dühödök, néha elfeledek dolgokat de ez ritka Very Happy, és az utólsó az meg az hogy elég szigorú vagyok néhány dologban


11.Kérdés= TS/RP szabályok

RP:
MG   Meta Gaming OOC információ felhasználása IC be
RK   Revenge Kill halál utáni bosszú
OOC Out Of Karakter A karakteren kívüli dolgok
IC In Character Karakteren belüli dolgok
AK Admin Kill Szolgálatban lévő admin megölése
PK Panasz könyv pl játékosra vagy adminra panaszt tehetsz
SK Spawn Kill Le Spawnol és egyből lelövöd/megölöd
DM Death Match oknélküli ölés
PG Power Gaming hősködés amit való életbe nem tennél meg
DB Drive By járművel való ölés
/me Amikor a karaktered szándékosan csinálni akar valamit pl  /me Felvesz egy zsepit a főldről
/do amit a karaktered nem akarattal csinál pl /do beveri a fejét de nem esik komolyabb baja mert az öv megfoglya

TS:
18+ os képet berakni avatarba tilos
nemszabad mást poke-olgatni
nemszabad ki-be lépni szobákba
nemszabad zaklatni mást
nemszabad csesztetni a másikat
nemszabad káronkodni
hírdetni tilos más szervert
tilos rangot kunyerálni
tilos trágár beszédet tartalmazó nevet használni
tilos a felvétel készítése teamspeakon engedély nélkül
tilos a hangtórzító



12.Kérdés= Kérdés ? Elkezd PM-ben egy ember floodolni vagy pl.szidni,te erre mitcsinálsz ?

Elösszöris ez több dologtól fűgg
Ha csak floodol elősször rá szólok. Ha folytatja akkor meg kitíltom egy napra hogy megtanulja hogy nem kell floodolni.
HA pedig elég komoly sértéseket beszólásokat mond rám vagy az Admin team-re vagy örök bant kapna vagy 1 hét bant (Mert mondom ezt csak akkor lehet bírálni ha ott vagyok az adott szituációba)


13.Kérdés= Rád dob egy PM-et egy ember,hogy Szia,bebuggolt a kocsim és TK lett.Te erre mitcsinálsz ?

NA ez a kérdés már tetszik. Elősször is reconnolom hogy télleg TK-s e a kocsija de semmi képen nem fogom meg fixelni anélkül hogy felmutatna egy képet hogy nem tudom pl: bugol épp a földbe a kocsi vagy repül vagy valami. A lényeg kép nélkül nemtudnék neki semmit adni.

14.Kérdés= Mi a szerveren a neved ?

A szerveren Colombo Federico a nevem.

15.Kérdés= Egy 10-es skálán mennyire értékeled jeletnkezésed ?

Az a baj nem naygon szeretem  magamat méregetni mert félek hogy túl nagyot mondok vayg valami de én most azt mondom hogy megvan a 10 pont mert nagyon sokat dolgoztam most ezzel a jelentkezéssel!


Köszi hogy Végig olvastad remélem meggyőzte a tetszéseteket! (:



pomguy
Újonc

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2017. Jan. 24.

Vissza az elejére Go down

AS-Nek jelentkezni  Empty Re: AS-Nek jelentkezni

Témanyitás by Bálint Szer. Jan. 25, 2017 9:43 pm

Nagyon jó lap lett ! Ez nem kérdés,és látszik hogy sokat dolgoztál vele ! Elfogadva ! Várunk TS-n Richard várójába,menj majd !
Bálint
Bálint
Rendszergazda

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2017. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.