EscapeMta_v1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lewis Cortez jelenkezése az Admin Team-ba

3 posters

Go down

Lewis Cortez jelenkezése az Admin Team-ba Empty Lewis Cortez jelenkezése az Admin Team-ba

Témanyitás by Kleongameplay Szer. Jan. 25, 2017 9:42 pm

Feltételek a jelentkezésedhez !
1.Hány éves vagy ?

|-|-|13 éves vagyok,márius 2.-án leszek 14|-|-|

2.Magadról(IC 7-8 mondat)

|-|-|Lewis Cortez vagyok.1986.03.02 születtem Los Santosban!Jelenleg 30 éves vagyok.Anyukám 1993-ban hunyt el,apukám 1990-ban hunyt el és 2000.-ig mamám-al éltem.Eddig Los Angelesben Árúszállító voltam és Busz sofőr.Jelenleg barátnőmmel és egy fiú gyerekemmel élek a Groove St 10 számon.Végzetségem:8 általános,gimnázium.2008-ban költöztem Los Santos várósába.|-|-|

3.Magadról(OOC 4-5 mondat)

|-|-|Magyari Kleon Márk-nak hívnak.2003.03.02 születtem, Budapesten.Jelenleg Anyukámmal lakok/élek.1 éves koromban apukám elhagyott.Jelenleg a Csontváry Kosztka Tivadar Általános Iskolába járók 7.-dik osztályba.Szabadidőmben sportolni,játszani és számitógépezni szoktam.Barátságos vagyok és tudok csapatmunkában dolgozni.|-|-|

4.Szerinted mi egy adminsegéd feladata ?(3-4 mondat)

|-|-|PM-re válaszolni. Segíteni playereknek és nagyobb adminoknak.|-|-|

5.Voltál bannnolva ? Ha igen miért ? És mennyi időre ?

|-|-|Egy szerveről sem voltam még bannolva.|-|-|

6.Voltál jail-ben ? Ha igen miért ? És mennyi időre ?

|-|-|Egy szerveren sem voltam még ajailba.|-|-|

7.Csapatmunkáhóz való hozzáállásod !

|-|-|Tudok és szeretek is csapatmunákban dolgozni.|-|-|

8.Miért pont téged válasszunk ? (Pár mondatban.)

|-|-|Van tapasztalatom,kedves vagyok,értelmes és nem szoktam káromkodni.Úgy érzem hogy helyemet álnám a csapatban.|-|-|

9.Miért jelentkezel adminnak ?

|-|-|voltam már admin és megint szeretnék admin lenni egy jó teamban.|-|-|

10.Mondj magadról 3 pozitív és 3 negatív dolgot !

|-|-|Pozitiv:Kedves vagyok,értelmes vagyok,nem szoktam káromkodni  Negatív:hamar fel húzom magam ha fel idegesíteni,ha valaki megüt akkor vissza ütök és nem tudok akkor magamon uralkodni,Kicsit rossz tanuló vagyok.|-|-|

11.TS/RP szabályzat teljes tudása !

|-|-|teljes tudatban és egyetértek a szabályokkal.|-|-|

12.Kérdés ? Elkezd PM-ben egy ember floodolni vagy pl.szidni,te erre mitcsinálsz ?

|-|-|elsőnek is kickelem,ha vissza jön és folytatja akkor bannolom Pl.1 órára.|-|-|

13.Kérdés ? Rád dob egy PM-et egy ember,hogy Szia,bebuggolt a kocsim és TK lett.Te erre mitcsinálsz ?

|-|-|Meg TV-zem (Reconolom) hogy tényleg TK-e és hogy be buggolt-e vagy a rendőrök üldözik.Ha "elvileg" be buggolt akkor kérek képet és látszik rajta hogy be buggotl akkor meg szerelem ha hazudik adom neki az AJ-t adminnak való hazudás.|-|-|

14.Mi a szerveren a neved ?

|-|-|Lewis Cortez|-|-|

15.Egy 10-es skálán mennyire értékeled jeletnkezésed ?
|-|-|8 pontot adnék a jelenkezésemre |-|-|

Kleongameplay
Újonc

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2017. Jan. 25.

Vissza az elejére Go down

Lewis Cortez jelenkezése az Admin Team-ba Empty Re: Lewis Cortez jelenkezése az Admin Team-ba

Témanyitás by Bálint Pént. Jan. 27, 2017 10:27 pm

Szervusz ! Én támogatom,de egy AC válaszát is meg kell várni !
Bálint
Bálint
Rendszergazda

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2017. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

Lewis Cortez jelenkezése az Admin Team-ba Empty Re: Lewis Cortez jelenkezése az Admin Team-ba

Témanyitás by #Richard Hétf. Jan. 30, 2017 9:50 pm

Szia! Én Mint AdminController , elfogadom a jelentkezésedet! kérlek keres fel a TS3 szerverünkön! ~Richard

#Richard
SzuperAdmin

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2017. Jan. 23.

Vissza az elejére Go down

Lewis Cortez jelenkezése az Admin Team-ba Empty Re: Lewis Cortez jelenkezése az Admin Team-ba

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.