EscapeMta_v1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frakció Pályázás (Minta)(Kötelező)

2 posters

Go down

Frakció Pályázás  (Minta)(Kötelező) Empty Frakció Pályázás (Minta)(Kötelező)

Témanyitás by Bálint Hétf. Jan. 23, 2017 12:23 am

Ezek feltételek ha megszeretnél valamit pályázni !
1.Frakció neve ? (Amit megszeretnél pályázni)
2.Magadról röviden(5-6 mondat)
3.Voltál e már valahol leader ? (Ha igen,akkor hol ?(Nevet ne mondj)
4.Miért pont ezt a frakciót választottad ?(Legalább 3 összefügő és értelmes mondat)
5.Mik a terveid a frakcióval kapcsolatban ?
6.Mennyi időt tudnál a frakcióra forditani ?
7.Pozitív és negatív tulajdonságod(3-3 darab)
8.Miért tartod magadat a leader pozicióra ?
9.Hogyan vezetnél le egy TGF-et ?
10.Mik kellenének a frakcióhoz ?
Ha ezek megvannak,akkor 24 órán belül értesittünk,sikerült-e vagy sem.
Bálint
Bálint
Rendszergazda

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2017. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

Frakció Pályázás  (Minta)(Kötelező) Empty Jleneetkezés

Témanyitás by dominikxdxd Vas. Jan. 29, 2017 12:32 pm

Pirublods megakarom pályázni Dominick Jefferson a nevem: 1.PiruBloods 2.,13 Éves vagyok,1-es Admin vagyok a szerveren,7.es vagyok,3 és fél éve rpzek.Jó velem elbeszélgeteni.3.EscapeMTA,DreamlifeMTA,WatchMTA 4. Elégé szeretem a bandás frakciókat.Szeretek illegálozni. Szeretem a bandákat. 5.  A töbi bandánál nagyobb lenni.És erősebbé tenni a bandát 6. 3-4 órát tudnék rá forditani! 7. Negatív: Előfordul hogy Elrontok valamit de mindenki elront valamit.Pozitiv. jól tudok rpzni.8. Hogy a piru bloodsot feljebb tegyem. 9. Elöször is beszélek vele.A beavatás után elmondom neki hogy kik vagyunk.

dominikxdxd
1-es Admin

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2017. Jan. 24.

Vissza az elejére Go down

Frakció Pályázás  (Minta)(Kötelező) Empty Re: Frakció Pályázás (Minta)(Kötelező)

Témanyitás by dominikxdxd Hétf. Jan. 30, 2017 6:07 pm

1.Piru Bloods 2.A korom 13 év.1 Admin vagyok a szerveren.Egy jó 3 és fél éve RolePlayozok.Értem az illegálit és szeretem is.4.A bandás frakciót imádom . Nagyon értek ehhez az illegálhoz. Sokszor voltam már szerveren Banda Frakciós. 5. Legyözni a többi frakciót.A város ura lenni.A legnagyobb bandává tenni a Piru Bloodst. 6. 3-4 órát tudnék jelenleg. 7. Pozítiv. Értek az roleplayhoz,nem szoktam ideges lenni, Nem szoktam kiabálni. Negativ. ((Nem annyira van nem is tudok ))
8. Mert szeretném vezetni. 9. Elöször elbeszélgetnék vele az életéről, azután beavatnám rá vésném a karjára hogy Piru Bloods az után elmondani hogy ez mi.
10. Pár auto.És pár fegyver. Dominick Jefferson Jelentkezés

dominikxdxd
1-es Admin

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2017. Jan. 24.

Vissza az elejére Go down

Frakció Pályázás  (Minta)(Kötelező) Empty Re: Frakció Pályázás (Minta)(Kötelező)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.