EscapeMta_v1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ide nyisd !

2 posters

Go down

Ide nyisd ! Empty Ide nyisd !

Témanyitás by Bálint Hétf. Jan. 23, 2017 12:23 am

Ide nyisd ha szeretnél frakciót pályázni !
Bálint
Bálint
Rendszergazda

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2017. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

Ide nyisd ! Empty Re: Ide nyisd !

Témanyitás by Tailor Szomb. Jan. 28, 2017 10:26 am

1.Frakció neve ? Taxi (Amit megszeretnél pályázni)
2.Magadról röviden - 13 éves vagyok.2003-ban születtem.3éve RP-zek. Szeretek MTA-ni. Szeretem a házi állatokat. Sok szerveren voltam már Leader.-
3.Voltál e már valahol leader ? -SeeMTA V2,ExternalGaming,Saját szerver(External mod),SeeMTA V3(Leadtam),FineMTA- (Ha igen,akkor hol ?(Nevet ne mondj)
4.Miért pont ezt a frakciót választottad ? -Mert nagyon tetszik a frakció.Szeretek autókázni. Szeretem fuvarozni az embereket, mert többet lehet kocsikázni.-(Legalább 3 összefügő és értelmes mondat)
5.Mik a terveid a frakcióval kapcsolatban ? -1.Hívok embereket a szerverre. 2.Felveszek embereket. 3.Normális Tagok megtartása(Aki nem NONOZIK), noki gyerekeket kirugni.
6.Mennyi időt tudnál a frakcióra forditani ? -Csak hétvégén de ha lesz alleaderem akkor ő elvileg egész géten de én csak hétvégén.-
7.Pozitív és negatív tulajdonságod(3-3 darab)-lusta vagyok, egy kicsit rosz tanuló, nem szeretek tanulni. Kedves vagyok, szeretek barátokra lelni, szeretek segíteni másokon.
8.Miért tartod magadat a leader pozicióra ? -Azért hogy kipróbáljam itt is a Taxi-t és, mert lehet hogy jobban teljesíteném.
9.Hogyan vezetnél le egy TGF-et ? -Előszőr átnézném a fórumon a jelentkezési lapot, majd ha elfogadtam felhívom a gyereket TS-re, azután ha jól teljesített akkor megnézem hogy tud RP-ni majd Vezetni. Azután ha jól teljesített felveszem és lekezdheti a munkát-
10.Mik kellenének a frakcióhoz ? Jelenleg a taxióra majd ha szabadna a taxi telep elé mappolnák egy kicsit szebben.
Ha ezek megvannak,akkor 24 órán belül értesittünk,sikerült-e vagy sem.

Tailor
Újonc

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2017. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.