EscapeMta_v1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adminsegéd jelentkezés(Alexander Rossi)

2 posters

Go down

Adminsegéd jelentkezés(Alexander Rossi) Empty Adminsegéd jelentkezés(Alexander Rossi)

Témanyitás by Barnikiller01 Hétf. Jan. 23, 2017 6:54 pm

14

Egy fehér uriember aki nagyon szereti az autókat.Szerelo-ben dolgozik,amit nagyon szeret csinálni hiszen autókkal dolgozik.A S.W.A.T-ba is bevették,ahol nagyon jól telyesített a rablásoknál/tusztárgyalóknál.Driftelés a hobbija,de még a motocross-t is szereti.Sok barátja van,és nagyon gyorsan barátkozik.A negatívum Rossi-ban az az,hogy gyorsan megsértodik kis dolgokon. Rossi nem szereti a negatív embereket,mindig pozitív marad!

14 éves vagyok,és angliában lakok.2-3 órát tudok fent lenni a szerveren egy nap.Ezt a 2-3 órát akár csak adminszolgálatban toltom,de ez a player számon múl.Nagyon szeretek mta-zni,hiszen 2 éve rp-zek!

Az adminsegéd dolga az nagyjából azt takarja,hogy válaszoljon pm-ekre.Reconolni sem árt adminsegéd-ként de én szerintem elég ha pm-ekre válaszol és segít embereknek kis dologban!Én ha adminsegéd lennék,nagyrészt válaszolnék pm-ekre!

Nem voltam bannolva.

Nem voltam jail-be(Legalábbis én nem emlékszem rá)

Szerintem az csapatmunka egy adminnak nagyon fontos.

Én nem azt mondom hogy  engem válasszatok,de ha mégis csak,akkor azért mert van tapasztalatom,nem is kevés.

Azért jelentkezek adminnak,mert én szerintem nincsen annyi admin a szerveren,és azért mert szeretek embereken segíteni.

Negatívumok:Csak 2-3 órát tudok fentlenni egy nap,van pár olyan nap,amikor egyáltalán sem tudok feljonni(Ezt MINDIG jelentem),és az hogy nem írok olyan gyorsan.

Pozitívumok:Van tapasztalatom,2 éve rp-zek,és az hogy nagyon pozitív vagyok.

Tudom az rp-szabályokat,de a ts szabályokat nem annyira(6-7-et tudok mondani sajnos)

Ha tudok kickelni akkor kickelem,ha nem akkor pedig szólok nagyobb adminnak.

Kérek tole képet,ha nem tud adni akkor megmondom neki hogy ezt sajnos kép nélkul nem tehetem.Ha adott képet és tényleg bug volt,szólok nagyobb adminnak hogy fixeljen hiszen én nem tudok fixelni.

Alexander Rossi

Ebben rossz vagyok,de egy 8-at adnék

Barnikiller01
Újonc

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2017. Jan. 23.

Vissza az elejére Go down

Adminsegéd jelentkezés(Alexander Rossi) Empty Re: Adminsegéd jelentkezés(Alexander Rossi)

Témanyitás by Bálint Hétf. Jan. 23, 2017 9:55 pm

Nagyon jó lap lett ! Elfogadva ! Várunk a TS meghallgatáson !Zárom helyezem !Szerdán délután 5 kor lesz a meghallgatás !
Bálint
Bálint
Rendszergazda

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2017. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

Adminsegéd jelentkezés(Alexander Rossi) Empty Re: Adminsegéd jelentkezés(Alexander Rossi)

Témanyitás by Barnikiller01 Kedd Jan. 24, 2017 6:02 pm

Koszonom szépen!Akkor 5-kor ott leszek holnap

Barnikiller01
Újonc

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2017. Jan. 23.

Vissza az elejére Go down

Adminsegéd jelentkezés(Alexander Rossi) Empty Re: Adminsegéd jelentkezés(Alexander Rossi)

Témanyitás by Bálint Kedd Jan. 24, 2017 6:04 pm

Rendben van !Várunk Very Happy
Bálint
Bálint
Rendszergazda

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2017. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

Adminsegéd jelentkezés(Alexander Rossi) Empty Re: Adminsegéd jelentkezés(Alexander Rossi)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.