EscapeMta_v1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Torreto Thomas Jelentkezése.

2 posters

Go down

Torreto Thomas Jelentkezése.  Empty Torreto Thomas Jelentkezése.

Témanyitás by Zolika1230 Kedd Jan. 31, 2017 11:55 pm

OOC RÉSZLEG
1. A teljes nevem Takács Zoltán. Bihar megyében élek.
2. 1,5 éve rpzek
3. 4 napja játszok a szerveren. 2000 játszott percem van.
4. Voltám már jailbe, de az is csak halálidő volt vagy esetleg bug
5. Nem, nem voltam bannolva.
6. Online létem 3 negyedét.
7. Rendelkezek Team Speak 3-al és nem zúg, recseg a mikrofonom.
8. Természetesen voltam már más frakcióban is.
9. A rendőrség tagja azért szeretnék lenni mert nekem akció dús és nagyon szeretem a rendőröket. Rendőrnek szeretnék továbbtanulni.
10. Hát azért szeretném hogy engem válaszatok mert, nagyon aktív szoktam lenni, jó visszajelzéseket kapok az rpmről.
11. Nem volt, ezzel a névvel regisztráltam.
12. 12 éves vagyok, lassan 13 éves. Szeretek rpzni. Barátaim visszajelzése alapján kedves vagyok.
IC RÉSZLEG
1. Hivatalos név : Torreto Thomas
2. Anyja neve : Margaret Smith
3. Születési dátum : 1984. Január 3.
4. Telefonszám : 50
5. Nem rendelkezek lejárt jogosítvánnyal.
6. Nem rendelkezek, de szeretnék beszerezni eggyet.
7. Egyszer volt hogy nem volt nálam egy papírom.
8. Természetesen voltam, a Terrorista Elhárító Központ tagja voltam.
9. A rendőrség feladata : A rendőrség feladata a város rendjére vigyázni. Emberek ellenőrzése rutin ellenőrzéssel. Elfogni az embereket akik valami illegálist csináltak. Emberek segítése, igazoltatások.
10. A kadétnak az a feladata hogy ő segítsen a nagyobb rendű rendőröknek, általában ő rádiózik járőrözésnél. A tanoncnak tanulnia kell a nála nagyobb rendű rendőröktől.A gyakornok ő egy nagyobb rendű rendőr ő általában vezet egy járőr szolgálatban és ő tőle kell tanulni.
11. A lopás az azt jelenti, hogy van egy embernek például egy kocsija és a másik ember elviszi kérdezés nélkül.
12. Például van egy rendőr és ő az embert 2x-esen bünteti meg az ember vagy többszöröse, vagy beviszi a börtönbe indok nélkül.
13. a korrupció hogy egy bűnöző, elcsábít pénzel vagy más tárgyal hogy ne büntesse meg vagy ne vigye börtönbe.
14. Csak akkor ha nagyon kötelező! Pl. Ha egy tűzharcba keletkezünk, ha autó tűzharcba kerülünk akkor csak is autó gumit szabad célozni!
15. Bekapcsoljuk a szirénát majd a megaphone-al felszólitom, hogy áljon félre, megvárom hogy kiszáll és akkor én is kiszállok, és üdvözlöm majd elkérem a személyi iratait
16.Ha eltalálja a társam egy golyó akkor, inkább hagyom az embert hogy meneküljem-e, megpróbálom ellátni a társam és egyből mentőt és egy erősítést kell hívni. Csak is a társam mellett kell maradnom.
17. Thomas egy fekete ember. Kedves és nyugodt ember, aki nagyon szeret dolgozni. Rövid és fekete hajú. Általában baseball sapkát hord.
18. Erre a jelentkezésre fél órát szántam, remélem tetszik Smile Üdvözlettel Toretto Thomas Admin segéd !

Zolika1230
Újonc

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2017. Jan. 31.

Vissza az elejére Go down

Torreto Thomas Jelentkezése.  Empty Re: Torreto Thomas Jelentkezése.

Témanyitás by Bálint Kedd Jan. 31, 2017 11:57 pm

Üdvözletem ! A vezetőség döntött a jelentkezését elfogadtuk ! Várjuk a rendőrségen !
Bálint
Bálint
Rendszergazda

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2017. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.