EscapeMta_v1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jack Walters jelentkezése a Sheriffségbe!

3 posters

Go down

Jack Walters jelentkezése a Sheriffségbe! Empty Jack Walters jelentkezése a Sheriffségbe!

Témanyitás by Jack Walters Csüt. Feb. 02, 2017 7:17 pm

Ha sherrif szeretnél lenni akkor itt teheted meg ! De ezeket tartalmazni-a kell !
OOC Részleg
1.Hány éves vagy?. Én egy 13 éves gyerek vagyok!
2.Mióta játszol EscapeMTA-n ? 31 órája
3.Voltál e már bannolva ? Igen,és megbántam
4.Voltál e már jail-ben ? Igen hisz mindenki követ el hibákat
5.Naponta mennyit tudnál fent lenni ? És ebből mennyit tudnál a sherrifség-re forditani?Naponta nem tudnék fent lenni , hisz a testvéremmel osztoszkodom de szabad idömet ebbe forditom!
6.Rendelkezel TS3-al ? És normális mikrofonnal ? (Nem zúg,recseg,stb)Igen rendelkezem!
7.Milyen frakció tagja voltál eddig ? Groove Street Al leadere voltam
8.Volt más neved a szerveren ? Nem
9.Mesélj magadról !(4-5 mondatban) Én egy 13 éves kis gyerek vagyok aki rá függödt az EscapeMTA-ra
10.Miért pont téged válasszunk ? Mert én nagyon szeretnék sheriff lenni,ki szeretném próbálni!
IC Részleg
1.Neve ? Jack Walters
2.Anyja leánykori neve ? Cortez
3.Állandó lakcím ? Caesar utca 69. házszám
4.Rendelkezik-e nem lejárt jogsitvánnyal ? Nem
5.Mi a sherrifség határköre ? A sheiffség határköre San Fierro
6.Mi egy előállitás menete ? Elöállitod hogy egy ember bünt követett el és a fönök tovább adja
7.Önéletrajz. Az én nevem Jack Walters.180 centi magas,98 kilógramm vagyok.Rendöri akadémián vettem részt.Követtem apámat.Jelenleg egy 2 emeletes házban élek egyedül.23 éves átlagos férfi!
Ha ez megvan 24 órán belül értesitünk,el lett-e fogadva vagy sem.


A hozzászólást Jack Walters összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 02, 2017 8:02 pm-kor.

Jack Walters
Újonc

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2017. Feb. 02.

Vissza az elejére Go down

Jack Walters jelentkezése a Sheriffségbe! Empty Re: Jack Walters jelentkezése a Sheriffségbe!

Témanyitás by Zolika1230 Csüt. Feb. 02, 2017 7:23 pm

Elég szép kis Tagfelvétel! Szerintem érdemes téged felvenni! Bálintnak azt üzenem hogy vegyen fel Wink

Zolika1230
Újonc

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2017. Jan. 31.

Vissza az elejére Go down

Jack Walters jelentkezése a Sheriffségbe! Empty Re: Jack Walters jelentkezése a Sheriffségbe!

Témanyitás by Bálint Pént. Feb. 03, 2017 12:53 am

Rendben van ! Elfogadva ! Keress fel a szerveren ! Vagy TS-en !
Bálint
Bálint
Rendszergazda

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2017. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

Jack Walters jelentkezése a Sheriffségbe! Empty Re: Jack Walters jelentkezése a Sheriffségbe!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.