EscapeMta_v1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Torreto Thomas Jelentkezése a Szerelőkhöz

Go down

Torreto Thomas Jelentkezése a Szerelőkhöz Empty Torreto Thomas Jelentkezése a Szerelőkhöz

Témanyitás by Zolika1230 Csüt. Feb. 02, 2017 7:59 pm

1.Neve : Torreto Thomas
2.Születési,helye,ideje : 1984 Január 3.
3.Anyja,leánykori neve : Margaret Smith
4.Apja neve Torreto Thomas
5.Lakcím PeNN utca 94.
6.Rendelkezik-e jogositvánnyal : Természetesen.
7.Milyen hobbija-i vannak : Horgászat, házi autószerelés.
8.Eddig-i végzetsége : Rendőr, autószerelő
9.Miért szeretne hozzánk tartozni : Mert a mániám az autók és jól tudom őket szerelni.
10.Van-e tapasztalata ebben a munkakörben : Természetesen van.
11.Miért pont önt válasszunk : Nagyon remekül tudom szereli az autókat és nagyon sokat vagyok szerelő szolgálatban.
12.Elöző munkahelyek : Rendőrség.
13.Miért,döntött úgy hogy ide jön : Mert nagyon megtetszett a munka, és ezt ki is tanultam.
OOC Részleg
1.Korod 13.
2.Mióta RP-zel a szerveren : 1,5 éve
3.Voltál bannolva : Természetesen nem.
4.Voltál jail-ben : Természetesen, de csak halálidő
5.Miért szeretnél nálunk szerelő lenni : Mert jól tudok rpzni mások szerint, és sokat vagyok online.
6.Miért pont téged válasszunk : Azért szeretném mert én jól tudnék rpzni és sokat vagyok online.
7.Vannak ismerőseid a frakcióban ?
8.Voltál e már más szerveren szerelő ? Voltam természetesen. (Nyugodtan leirhatod,hogy voltál-e,de nem a szerver nevét !)
9.Eddigi frakciód ? Rendőrség és azért mert nem volt sok rp.(Miért hagytad ott őket ?)
10.Naponta hány órát tudsz szerelni aktívan ? 2-3
11.Mi a véleményed a csapatmunkáról ? Én nagyon szeretem a csapatmunkát, és eggyüt jobban szeretek dolgozni.
12.Mit szeretnél elérni a frakcióban ? Hát nincs célom, de leader szeretnék lenni Smile
13.Elfogadod a frakció minden szabályzat pontját ? Természetesen és be is tartom.
Üdvözlettel Torreto Thomas Adminsegéd! Smile

Zolika1230
Újonc

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2017. Jan. 31.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.