EscapeMta_v1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Admin seged jelentkezese (Rick Grimes)

2 posters

Go down

Admin seged jelentkezese (Rick Grimes) Empty Admin seged jelentkezese (Rick Grimes)

Témanyitás by Rick Grimes Csüt. Jan. 26, 2017 6:39 pm

1.Hány éves vagy ?
-1. 13. 2003 oktober 6. születem.
2.Magadról(IC 7-8 mondat)
-2.egy igazi gangster , akit csak is a penz hajt. A penzert meg is tezs mindnent, rabol öl , kinozz.... Egy tökeletes gyilkos.
3. Magadról(OOC 4-5 mondat)
-3. jelenleg svajcban elek , a csaladommal egy kis varosban St.gallen , mellet .szeretk itt elni .Jo internet kapcsolattal es egy gamer pc-röl jatszok .
4.Szerinted mi egy adminsegéd feladata ?(3-4 mondat)
-4. szerintem egy admin seged feladata , a jatekosoknak valo segitseg , az rp örizese , ha egyuj jatekos esettleg nem tud valamit , akkor az admin seged dolga , hogy valaszol es segit neki.
5.Voltál bannnolva ? Ha igen miért ? És mennyi időre ?
-5. meg egy szerveröl sem voltam bannolva.
6.Voltál jail-ben ? Ha igen miért ? És mennyi időre ?
-6. meg nem voltam jailbe , es eddig alig voltam 5 jailbe maisk szervereken.
7.Csapatmunkáhóz való hozzáállásod !
-7. en mindig is csapat jatekos voltam , szeretem az emberekel lenni (nem felre erteni) szeretek beszelgetni mas jaekosokkal /adminokkal , en tipikus az az ember vagyok akit nem könnyü fel dühösiteni.
8.Miért pont téged válasszunk ? (Pár mondatban.)
-8. meg nem voltam sehol sem admin, viszont rengeteg szabad idöm van , es rengeteg-et tudnek jatszani a szerveren , szeretek segiteni masoknak.
9.Miért jelentkezel adminnak ?
-9. mert meg sehol sem voltam admin , szeretnek segiteni maosknak , es persze meg is szeretnem tanulni , hogy müködik ez.
10.Mondj magadról 3 pozitív és 3 negatív dolgot !
-10.rengeteg szabd idöm van , jol tudok rp-zni , es en azt gondodlom magamrol , hogy szerethetö ember vagyok . most a negativok : hamar föl tud idegelni , ha valaki ugy ir nekem , hogy csö , en bela vok (ez csak egy pelda) vagy ugy , hogy -akarsz tgf-elni? -nm , csak jani vok oszt meg pookoltalak .
nem nagyon tudom , hogy miert mennyi jail/ban idö jar. az admin parancsokat sem nagyon ismerem.
11.TS/RP szabályzat teljes tudása !
-11.ez teljsen tudom az rp es a ts szbalyokat , kivülröl , belülröl.
12.Kérdés ? Elkezd PM-ben egy ember floodolni vagy pl.szidni,te erre mitcsinálsz ?
-12. egy ertelmüen be teszem jailbe , annak az ertekebe , hogy miket mondot /mennyit floodolt , de elötte szolok neki , hogy hagyja abba .ha nem tudok jailezni , akkor megkerek egy nagyon admin , hogy segitsen.
13.Kérdés ? Rád dob egy PM-et egy ember,hogy Szia,bebuggolt a kocsim és TK lett.Te erre mitcsinálsz ?
- 13 as kent gondodlom meg nem tudok fixelni , ezert ha tud rola barmilyen bizonyitekot küldeni (csak a video tudja bizonyitani ) akkor szolok egy nagyobb adminnak , vagy meg kerek egy szerelöt , hogy szerelje meg neki.
14.Mi a szerveren a neved ?
-14. Rick Grimes
15.Egy 10-es skálán mennyire értékeled jeletnkezésed ?
Ha jelentkezdtél adminnak,jeletntkezésed 48 órán belül értesiteni fogunk sikerült-e vagy nem !
-15. szerintem nagyon oda tettem magam , remelem sikerül . köszönöm elöre is .

Rick Grimes
Újonc

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2017. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

Admin seged jelentkezese (Rick Grimes) Empty Re: Admin seged jelentkezese (Rick Grimes)

Témanyitás by Thomson D Badwick//RS6 Csüt. Jan. 26, 2017 6:40 pm

Nagyon jó lap lett ! Ez nem kérdés,és látszik hogy sokat dolgoztál vele ! Elfogadva ! Várunk TS-n RS6várójába,menj majd !

Thomson D Badwick//RS6
SzuperAdmin

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2017. Jan. 24.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.